Het Biljarttoernooi van Veldhoven

Finalisten

  Printvriendelijke versie

Veldhovens Driebanden Toernooi 2018/2019
Deelnemers Finale
Speeldata Finale:
Vrijdag 17 mei 2019aanvang:19.30 uur 2 wedstrijden per deelnemer
Zaterdag 28 mei 2019aanvang:13.30 uur3 wedstrijden per deelnemer
Zondag 19 mei 2019aanvang:12.00 uur2 wedstrijden per deelnemer
NaamVerenigingPunten% Ronde 4Aantal Car.Wedstr. Moy
1Joep Caers48.50141.84%160.533
2Willard Bogers47.33144.50%120.400
3Dirk Janssen43.67139.00%120.400
4Harrie van Zantvoort35.43104.71%210.700
5Edwin van de Goor35.3397.80%150.500
6Harry Verhagen32.00100.00%210.700
7Arnold van der Linden32.0093.25%200.667
8Frans van Gaans **28.6789.00%120.400
** Eduard Kennis wordt vervangen door Frans van Gaans

Facebook